نام ایران از دیرباز به عنوان یکی از کشورهای برخوردار از ذخایر معدنی در سطح جهان مطرح بوده است.
 سنگ آهن به عنوان یکی از ذخایر معدنی ایران شناخته می شود که در همین راستا هلدینگ آریان کالا توس با 25 سال سابقه تجارت درخشان در کشورهای همسایه و کشورهای اوراسیا با تمرکز بر تأمین سنگ آهن و کالاهای این زنجیره از جمله فولاد، میلگرد از شرکت های معتبر داخلی کشور سعی بر صادرات پایدار در بازارهای صادراتی دارد.
هلدینگ آریان کالا توس به عنوان یکی از خریداران عمده شرکت های ذوب آهن ایران، آماده همکاری و صادرات مواد معدنی و کالاهای فراوری شده آن از جمله فولاد، میلگرد، پروفیل و …. به خارج از مرزهای کشور می باشد.سنگ آهن

ایران با داشتن 68 نوع متفاوت مواد معدنی یکی از غنی ترین کشور های دارای ذخایر معدنی به شمار می آید و در بین 10 کشور اول قدرتمند جهان در استخراج معدن قرار دارد. ایران بزرگترین تولید کننده و صادر کننده سنگ آهن در خاورمیانه نیز شناخته می شود.
سنگ آهن یکی از فراوان ترین عناصر فلزی بر روی زمین می باشد.  هماتیت ( (Fe2O3 که شامل 70 درصد آهن می باشد و نیز مگنتیک (Fe3O4) که شامل 72% آهن می باشد از جمله سنگ های آهن معدنی رایج هستند. مگنتیت به رنگ سیاه بوده وخاصیت آهن ربایی دارد و سنگ آهنربا نامیده می شود. هماتیت که به رنگ های قرمز روشن و تیره وجود دارد عمدتا برای استخراج آهن استفاده می شود و از پودر آن نیز برای نقاشی و تولید مواد استیل ضد زنگ استفاده می شود.
هلدینگ آریان کالاتوس با برخورداری از زیرساخت های مناسب، قادر به تامین و صادرات هر دو نوع سنگ آهن مگنتیک و هماتیک تهیه شده از بهترین و با کیفیت ترین معادن در بسته بندی های حجمی می باشد.

باریت

ایران یکی از بزرگترین تولید کننده های باریت در خاور میانه می باشد. این کشور با داشتن منابع غنی و با کیفیت این محصول می تواند موقعیت خود را به عنوان یکی از صادرکننده های عمده در منطقه ترقی دهد.
باریت ترکیبی طبیعی از سولفات باریم است که به نام اسپار سنگین نیز شناخته می شود. باریت یکی از مواد معدنی صنعتی است که مصارف زیادی در صنعت دارد. حدود 90% تولید جهانی باریت در صنعت حفاری و سایر موارد صنعتی و کاربرد های پزشکی استفاده می شود. باریت عمدتا به عنوان نرمه سنگ پرکننده در آماده سازی حفاری رسوبات، گل و نیز در تولید لاستیک تایر- کاغذ های با کیفیت بالا- کابل- پلاستیک – رنگ- سرامیک- شیشه های شفاف و در صنعت تولید ظروف چینی استفاده می شود.
هلدینگ آریان کالاتوس آماده همکاری با خریداران خارجی و صادرات بهترین نوع باریت در بسته بندی های کیسه ای بزرگ می باشد.
فرم

ثبت سفارش

جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات مدیریت صادرات و واردات شرکت فرم را تکمیل نمایید